Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Nogomet /

Zdravko Mamić umjesto u Split krenuo u tajnu misiju!

Uoči derbija na Poljudu, čelni ljudi Hajduka ipak su ugostili delegaciju iz Maksimira.

VOYO logo
VOYO logo

U klupskom restoranu 'poljudske ljepotice', četveročlana ekipa iz Hajdukovog vrha (Maleš, Andabak, Nižetić i Ciccarelli) dočekala je jednako brojnu skupinu 'prijatelja' iz Zagreba (Barišić, Vrbanović, Gjurašin, Marčinko).

Razgovaralo se o nemilim događajima poteklog tjedna. Naime, predsjednik Hajduka Hrvoje Maleš i izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić svojim izjavama zakuhali su atmosferu uoči derbija u Splitu.

No, u grad pod Marjanom nije došao i Maminjo, koji je krenuo u posebnu misiju, otkrio je predsjednik Dinama Mirko Barišić.

"Zdravko nije došao jer obavlja jednu od životno važnih stvari za naš klub. Njegova misija još je važnija od pronalaženja sponzora, to je tajna", rekao je čelni čovjek Modrih i otkrio jedan mali detalj:

"Mogu vam samo kazati da se radi o Dinamovom razvoju. Da nije toga, Zdravko bi sigurno došao", istaknuo je za Sportske novosti .

O samom susretu s splitskim kolegama Barišić je rekao:

"To je sasvim normalno. Mi smo ugostili Hajduk u Zagrebu, sad su Splićani ugostili nas. Tenzija između Dinama i Hajduka više nema. Možda to nekome ne odgovara, ali to je tako! I to će uvijek biti naša politika", zaključio je na kraju.

specijal-201102150360004-Hajduk specijal-201102150360004-Dinamo

Vezani članci:

arti-201109110046006 arti-201109100494006 arti-201109100489006

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike