ZAUSTAVLJENA POBJEDNIČKA SERIJA SEVILLE: / Srbin usporio Andalužane u lovu na Barçu i Real

Nogometaši Seville odigrali su neodlučeno 1-1 na gostovanju kod Alavesa u posljednjoj utakmici 26. kola španjolskog prvenstva.

6.3.2017.
23:03
AFP, ANDER GILLENEA

Andalužani su poveli u 23. minuti pogotkom Wissama Ben Yeddera kojem je asistirao Pablo Sarabia. Do izjednačenja je Alaves stigao u 75. minuti nakon velike pogreške suparničke obrane, a strijelac je bio srpski veznjak Aleksandar Katai.

OVACIJE ZA TORRESA: /

Griezmann je zabijao, Atletico slavio, ali najveći pljesak je pobrala omiljena 'devetka'

Neugodno gostovanje

Za Sevillu je ovo tradicionalno neugodno gostovanje, ni u jednom od sedam nastupa na Mendizorrozi nije uspjela postići više od pogotka. Jedinu je pobjedu ostvarila u prosincu 2001. godine.

Momčad Jorgea Sampaolija je na ovaj način prekinula niz od četiri pobjede. Za vodećom Barcelonom sada zaostaje četiri boda, dok od drugoplasiranog Real Madrida (odigrana utakmica manje) ima tri boda manje.