Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ZAPOČINJU POSLJEDICE BREXITA: /

Premier liga donosi radikalnu odluku ne bi li pojačala reprezentaciju Engleske

Engleski nogometni savez priprema izmjenu pravila za Premier ligu

VOYO logo
VOYO logo

Engleski nogometni savez (FA) priprema izmjenu pravila kojom bi se umnogome ograničio broj inozemnih igrača u klubovima Premijer lige, piše Times. Prema planovima, koji se usklađuju i s skorašnjim Brexitom, klubovi u Premijer ligi bi umjesto dosadašnjih 17 stranaca mogli imati samo dvanaest inozemnih nogometaša.

Trenutno čak 13 od 20 klubova iz elitnog natjecanja imaju više od 12 stranaca, a u prijedlogu upućenom vladi Engleski savez traži što više domaćih igrača u klubovima kako bi pojačali i nacionalnu reprezentaciju.

Velika Britanija je u pregovorima o razlazu s Europskom unijom, nakon što su njeni stanovnici 2016. godine na referendumu izglasali izlazak iz EU.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike