nica odnijela bod /

Zanimljiva scena u Parizu: Neymar prisiljen gledao kako Cavani u 92. promašuje penal za pobjedu

Nice je s Parka prinčeva odnijela bod

4.5.2019.
19:56
AP Images

Očajna završnica sezone za PSG nastavila se i protiv Nice na domaćem terenu na kojemu je odigrao tek 1:1.

Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu, gosti su poveli odmah na startu drugog dijela preko Ganaga, dok je Neymar u 60. izjednačio iz kaznenog udarca.

Iako su Parižani ganjali i drugi pogodak, do njega nisu stigli iako su u sudačkoj nadoknadi imali najbolju moguću priliku. Glavni sudac je dobre tri minute nakon Danteova prekršaja na Neymaru pokazao na bijelu točku, a budući da se Brazilcu ukazivala liječnička pomoć, morao je ostati izvan terena, pa je izvođenje preuzeo Cavani kojeg je pročitao Nicin vratar i sačuvao svojima bod koji vjerojatno neće puno značiti u borbi za Europu.