ZA NE POVJEROVATI: / Zar je moguće da sudac ovo nije vidio?!

Nogometaši PSG-a plasirali su se u polufinale francuskog Liga kupa pobjedom protiv Lyona (2:1), a glavna je tema nakon utakmice bio posve neregularan prvi gol Parižana.

14.1.2016.
8:48
Screenshot

Momčad Laurenta Blanca je povela u 17. minuti kada je loptu u mrežu ugurao Adrien Rabiot, no ono što je prethodilo pogotku izazvalo je bijes gostiju. Lopta je, naime, očigledno izašla izvan terena prije nego što ju je Rabiot pokupio i u nastavku akcije smjestio u gol.

Sprdnja na društvenim mrežama

Ono što je u cijeloj priči posebno bizarno je činjenica da je uz peterac stajao jedan od pomoćnih sudaca, ali svejedno je propustio primijetiti da je lopta prešla aut-liniju. Da je i Rabiot bio svjestan što je napravio, potvrđuje njegova reakcija nakon gola - zastao je i pogledao glavnog suca, a tek onda počeo slaviti.

Naravno, nije trebalo dugo čekati da krene sprdnja na društvenim mrežama...