Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SENZACIONALAN POSAO /

Xavi pronašao veliko pojačanje: U Barcelonu stiže Englez koji briljira u Madridu, Katalonci spremaju ogromnu ponudu?

U 15 utakmica u španjilskom prvenstvu postigao je pet golova i upisao četiri asistencije.

VOYO logo
VOYO logo

Engleski ofenzivac Mason Greenwood (22) briljira ove sezone u redovima španjolskog prvoligaša iz predgrađa Madrida, Getafea, u kojemu je na posudbi iz Manchester Uniteda, i privukao je veliku pažnju Barcelone koja bi ga htjela dovesti u svoje redove u ljetnom prijelaznom roku sljedeće godine.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.

Kako pišu španjolski mediji, Katalonci planiraju ponuditi Unitedu 40 milijuna funti za otkup njegovog ugovora, a kako bi ga privukli Greenwoodu su spremni ponuditi dres s brojem 10 koji je nosio Leo Messi i koji je rezerviran za najvažnije igrače u ekipi.

Za Greenwooda je zainteresiran i Atletico Madrid, ali Barca je navodno puno bliže njegovom transferu.

Iza mladogEngleza je, podsjedimo, godina dana iz pakla. Na zimu 2022. godine ga je bivša djevojka optužila za silovanje, nakon čega ga je United suspendirao, on je završio u privoru, no u konačnici su optužbe odbačene.

A sada u Španjolskoj proživljava pravu renesansu. U 15 utakmica u prvenstvu za Getafe postigao je pet golova i upisao četiri asistencije.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike