NEOČEKIVANA DRAMA / West Ham slavio uz puno muke: Nikola Vlašić ušao kad su 'Čekićari' vodili 3:0, pa pomagao spasiti pobjedu

Vlašić je utakmicu počeo na klupi, a u igru je ušao u 71. minuti

1.1.2022.
21:29

U dvoboju 21. kola Engleske lige West Ham je kao gost slavio kod Crystal Palacea s 3-2.

'GRAĐANIMA' PUNI PLIJEN /

Man. City preokretom slavio kod Arsenala, bivši dinamovac u dvije minute zaradio dva žuta kartona

U uzbudljivoj utakmici West Ham je dobio prvo poluvrijeme s 3-0, a u drugom je primio dva gola i jedva sačuvao pobjedu.

Antonio (22) i Lanzini (25, 45+5pen) bili su strijelci za goste, a  Édouard (83) i Olise (90) za domaćine.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić je ušao u igru u 71. minuti.

West Ham se pobjedom vratio na peto mjesto s 34 boda, a Palace je ostao 11. s 23 boda.