WEST HAM IŠČEKIĆARIO CHELSEA: / Ukrajinac u 90. minuti presudio Kovačiću i društvu

Mateo Kovačić je igrao za goste do 53. minute.

1.7.2020.
23:48

Nogometaši West Hama svladali su u 32. kolu Engleske lige na svom stadionu četvrtoplasirani Chelsea s 3:2 i povećali šanse u borbi za ostanak.

Pogodak koji je "čekićarima" donio vrijednu pobjedu polučio je Ukrajinac Jarmolenko u 90. minuti. Chelsea je poveo preko Williana (42'pen), da bi izjednačio Souček (45+3'), a Antonio u 51. minuti doveo domaćine u vodstvo. Willian u 72. minuti poravnava, a u zadnjoj minuti Jarmolenko preciznim udarcem donosi pobjedu.