HAT TRICK BALEA / Wales tek u 93. srušio Bjelorusiju: Bila je to utakmica o kojoj će se još pričati

Bale zabio 3 gola

5.9.2021.
18:24

U skupini E kvalifikacija za SP 2022. Bjelorusija je u nedjelju na neutralnom terenu u Kazanu ugostila Wales, te je izgubila sa 2-3 u utakmici u kojoj su tri gola pala iz penala.

'VIDIO SAM NLO. IZVANZEMALJCI POSTOJE, ALI IH SKRIVAJU': /

Izjava slavnog Garetha Balea trenutno odzvanja internetom

Bjelorusija vodila 2-1

Gosti su poveli iz penala u 6. minuti kojeg je zabio Gareth Bale. No, uslijedio je preokret, koji se dogodio u razmaku od dvije minute. Prvo je Vitali Lisakovič u 29. minuti iz penala pogodio za 1-1, a u 31. Pavel Sedko zabija za vodstvo Bjelorusa.

U 69. minuti Wales je izjednačio, i to ponovno iz kaznenog udarca, a opet je strijelac bio Gareth Bale. U sudačkoj nadoknadi (90+3) Bale je svojim trećim pogotkom donio pobjedu Velšanima.

Kasnije u ovoj skupini vodeća Belgija dočekuje drugoplasiranu Češku (20.45 sati).