EURO JE SVE BLIŽE / Vlašić zabrinuo Dalića, Kramarić oduševio: Niksi se ozlijedio, a Krama sjajno zabio u 90.

Nakon jednog trka u kazneni prostor suparnika Vlašić je zastao, uhvatio se za desnu preponu te legao na travnjak

3.5.2024.
23:11

Nogometaši Torina i Bologne u prvoj su utakmici 35. kola talijanskog prvenstva igrali 0-0, a hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić zbog ozljede prepona morao je napustiti teren u 28. minuti.

GODINA U ISTOM DRESU /

Perišić se naklonio jednoj od nogometnih ikona: 'Kakav igrač, nogometni čarobnjak!'

Nakon jednog trka u kazneni prostor suparnika Vlašić je zastao, uhvatio se za desnu preponu te legao na travnjak, a ubrzo potom njegov trener Ivan Jurić ga je morao zamijeniti.

Nikola Moro je za Bolognu igrao od 59. minute. Četvrta Bologna sada ima 64 boda, jedan manje od trećeg Juventusa, a pet više od pete Rome, dok je Torino 10. sa 47 bodova. Inter je sa 89 bodova već osigurao svoj 20. "scudetto".

Kramarić spasio bod Hoffenheimu

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić pogotkom u 90. minuti osigurao je bod Hoffenheimu u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv RB Leipziga u prvoj utakmici 32. kola njemačkog prvenstva.

Goste je u vodstvo doveo Slovenac Šeško u 38. minuti, a Kramarić je odličnim trzajem glavom u 90. u mrežu proslijedio ubačaj Bultera za konačnih 1-1. Kramariću je to 12. prvenstveni gol ove sezone, a odigrao je čitav susret.

Hoffenheim je sada sedmi na ljestvici sa 40 bodova, koliko ima i osmi Freiburg, dok deveti Augsburg zaostaje bod. RB Leipzig je četvrti sa 63 boda, jednim manje od trećeg Stuttgarta. Bayer Leverkusen je sa 81 bodom osigurao naslov prvaka.