LOŠ UČINAK / Vidi tek 45 minuta u remiju s liderom prvenstva; Lyon opet bez pobjede, Hrvati nisu ni konkurirali

Lyona i Le Havrea su odigrali bez, a aktualni prvak Grčke AEK i Olympiakos su odigrali 1-1

17.9.2023.
22:57

U posljednjem susretu petog kola francuske Ligue 1 nogometaši Lyona i Le Havrea su odigrali bez golova pa je ugledni Lyon tako i dalje bez pobjede.

SJAJNA IZVEDBA /

Bjelici velika pobjeda u derbiju: Trabzonspor deklasirao rivala i nanio mu prvi poraz u sezoni

Nakon pet nastupa Lyon ima dva remija i tri poraza, a pozitivan pomak se nije dogodio ni protiv Le Havrea unatoč promjeni trenera prije tog susreta. Hrvatski nogometaši Dejan Lovren i Duje Ćaleta-Car nisu konkurirali za Lyon u ovom susretu.

Već treći remi ove sezone odigrao je Marseille koji nije opravdao ulogu favorita na domaćem terenu te je odigrao 0-0 protiv Toulousea.

U derbiju 4. kola grčkog nogometnog prvenstva prvak AEK i Olympiakos su odigrali 1-1.

AEK je poveo u 22. minuti golom Ezequiela Poncea, a izjednačio je Ayoub El Kaabi u 38. minuti.

Za AEK je prvo poluvrijeme igrao Domagoj Vida.

Bez pobjednika, ali i golova je završio veliki solunski derbi između PAOK-a i Arisa. Dominik Kotarski je branio za domaćine, dok je Neven Đurasek sjedio na klupi Arisa.

Na ljestvici vodi Olympiakos sa 10 bodova, Panathinaikos ima devet, a OFI i PAOK po sedam bodova. AEK je šesti s pet bodova.