[VIDEO] VRHUNSKI POTEZ VATRENOG ZA NOVO SLAVLJE GERARDOVE MOMČADI: / Pogledajte novu sjajnu asistenciju

29.10.2020.
23:28

Nogometaši Rangersa upisali su i drugu pobjedu u skupini D Europske lige porazivši na svom Ibroxu Lech Poznan sa 1:0. Pogodak odluke zabio je Alfredo Morelos u 68. minuti na asistenciju Borne Barišića.

Hrvatski reprezentativac je sjajno ubacio s desne strane, a Kolumbijac glavom zabio za pobjedu. Sjajnu asistenciju Barišića pogledajte OVDJE.

Barišić je igrao cijeli susret, dok je Nikola Katić izvan stroja zbog ozljede. Karlo Muhar i Marko Malenica nisu nastupili za poljski sastav kojem je to bio drugi poraz.

Dvije pobjede ima i Benfica koja je na Luzu porazila Standard sa 3:0 golovima Pizzija (49'-11m, 76') i Waldschmidta (66'-11m). Duje Čop nije igrao za goste.

[VIDEO] OVAKO JE IZGLEDALO 'ŠKOLOVANJE' RIJEČANA: /

Neshvatljivo na koji su način primili neke golove; Ubili su ih u pojam - do kraja!

Čolak igrao

U skupini E Granada i PAOK su odigrali bez golova, a Antonio Čolak je za grčki sastav igrao do 69. minute.

U drugom susretu PSV je okrenuo rezultat protiv Omonije pobijedivši sa 2:1.

Ciprane može utješiti što su postigli najljepši pogodak kola, a strijelac je bio Jordi Gomez koji je u 29. minuti doveo domaći sastav u vodstvo pogotkom sa svoje polovice iznenadivši Yvona Mvoga.

Izjednačio je Donyell Malen u 40. minuti, a isti je igrač golom u drugoj minuti nadoknade donio pobjedu PSV-u.

Na ljestvici vodi Granada sa četiri boda, PSV ima tri, PAOK dva, a Omonija jedan bod.

Roma je u susretu skupine A odigrala skormnih 0:0 protiv CSKA Sofije, dok su CFR Cluj i Young Boyse remizirali 1:1.

Rondon je zabio za domaćine 62. minuti, a izjednačio je Fassnacht sedam minuta kasnije. Damjan Đoković je odigrao cijeli susret za Cluj, dok je Gabriel Debeljuh igrao prvo poluvrijeme.

Cluj i Roma imaju po četiri boda, a CSKA i Young Boysi po jedan bod.

Slavlje Arsenala

Arsenal je u susretu B skupine rutinski pobijedio Dundalk sa 3:0 golovima Nketiaha (42'), Willocka (44') i Pepea (46').

U drugom susretu Molde je dobio Rapid sa 1:0 golom Omoijuanfa (66). Arsenal i Molde imaju po šest bodova.

Slavia Prag je pobijedila Bayer Levrkusen sa 1:0, a istim je rezultatom Nica bila bolja od Hapoel l Be'er Sheve, pa sve četiri momčadi nakon dva kola imaju po tri boda.

Slavija je stigla do slavlja golom Olayinke u 80. minuti. Domaćin je imao i kazneni udarac u 65. minuti, no Stanciu nije bio precizan, njegov udarac zaustavio je Hradecky. Bayer je od 22. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Bellarabi.

Petar Musa je za praški sastav igrao drugo poluvrijeme, dok je Tin Jedvaj igrao cijeli susret za goste.

Nica je u drugom susretu pobijedila Hapoel l Be'er Shevu golom Gouirija u 23. minuti.