Njemački prvak Bayern doživio je poraz u 26. kolu Bundeslige u Muenchenu od Borussije Moenchengladbach (0-2), dok je drugoplasirani Wolfsburg odigrao 1-1 na gostovanju kod Mainza.

22.3.2015.
20:43

Bavarci su poraženi tek drugi puta ove sezone, prvi puta kod kuće, a još jednom je za njih bila kobna Borussia Moenchengladbach, koja ove godine igra sjajan nogomet i na trećem je mjestu ljestvice. Dvostruki strijelac je bio Brazilac Raffael (30,77), a oba puta je najbolji vratar svijeta Manuel Neuer mogao i bolje reagirati.

U 24. minuti iz igre je zbog ozljede izašao i najbolji napadač Bayerna Arjen Robben. Gosti su tijekom cijele utakmice uputili tek dva udarca u okvir vrata i oba su završila iza Neuerovih leđa.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Mainz i Wolfsburg su podijelili bodove (1-1). Domaćini su poveli preko Nike Bungerta (7), a za Wolfsburg je izjednačio Luiz Gustavo (61). Hrvatski reprezenativac Ivan Perišić igrao je goste od 46. minute.

Bayern unatoč porazu vodi s 64 boda, deset više od Wolfsburga, Borussija (M) je opet treća s 47 bodova, dva više od Bayera.