[VIDEO] SVI SU ČULI KAKO JE GOLMAN JUVENTUSA HTIO PONIZITI REBIĆA: / Ante mu je vratio na najbolji mogući način

Rebić je ponovo bio jedan od najboljih na terenu, što znači da je samo održao vrhunsku formu koja traje još od siječnja

10.7.2020.
10:13
Screenshot

Čudesnim preokretom nogometaši Milana pobijedili su Juventus sa 4:2 u susretu 31. kola talijanskog prvenstva uz novi pogodak hrvatskog reprezentativca Ante Rebića. “Rossoneri” su u svega pet minuta zabili tri gola okrenuvši rezultat 0:2 u vodstvo 3:2, a do kraja susreta preko Rebića zabili i četvrti pogodak za drugu uzastopnu pobjedu, te šesti susret bez poraza u nizu.

No rijetki su primijetili trenutak koji se dogodio pri vodstvu Juventusa 2:0. Vratar Juventusa Wojciech Szczesny uhvatio je jednu loptu i onda dobacio Rebiću: "Gubite 2:0, ne ponašajte se kao fenomeni". Mislio je pritom vjerojatno na driblinge koje je Rebić izvodio na terenu. Jednim je i poslao Cuadrada na travnjak. Snimku pogledajte OVDJE.

[FOTO, VIDEO] BEZOBRAZNO DOBAR POTEZ ANTE REBIĆA: /

Veličanstveni Vatreni ponizio zvijezdu Juventusa; Sanjao ga je nakon ove ludosti

Strašan preokret

Sve se čulo jer na stadionu nije bilo navijača. Uslijedio je strašan preokret. Poljak je čak četiri puta do kraja utakmice morao vaditi loptu iz mreže.

Rebić je ponovo bio jedan od najboljih na terenu, što znači da je samo održao vrhunsku formu koja traje još od siječnja. Rebić je zabio u 80. minuti, ali je ujedno asistirao za gol u 67. minuti, a sudjelovao je i u trećem golu svoje momčadi, uz sve to još je stigao prodavati sjajne driblinge i impresionirao je navijače borbenošću i požrtvovnošću. Sve u svemu bio je ključan čovjek Milana u pobjedi protiv Juventusa.