U susretu 15. kola spanjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je na Vincente Calderonu izgubio od Villarreala 0:1 ubiljezivsi prvi domaci poraz ove sezone.

14.12.2014.
21:56

Pobjedu 'Zutoj podmornici' donio je Luciano Vietto pogotkom sest minuta prije kraja susreta koji je donio armiji navijaca Atletico Madrida samo frustracije. Pobjedom su mogli preskociti Barcelonu na ljestvici, no ovako su ostali treci.

Za Atletico je svih 90 minuta odigrao hrvatski reprezentativac Mario Mandzukic koji je u 59. minuti postigao pogodak, no sudac ga je ponistio zbog prekrsaja. Medutim, cini se kako je sudac pogrijesio.

Atletico je ostao na trecem mjestu sa 32 boda, tri manje od Barcelone i sedam bodova manje od lidera Real Madrida. Villarreal je sesti sa 27 bodova.

//www.dailymotion.com/embed/video/x2cjxgp 1. Real Madrid 39 2. Barcelona 35 3. Atletico 32 4. Sevilla 30 5. Valencia 28 6. Villarreal 27