Tyton je pri kraju utakmice udario u vratnicu nakon slobodnog udarca Rode i ostao ležati na travnjaku gdje mu je odmah ukazana liječnička pomoć.

27.10.2013.
15:45

PSV je u 11. kolu nizozemskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Rode 2:1, a poraz momčadi iz Eindhovena zasjenila je teška ozljeda njihovog golmana Przemyslawa Tytona.

Tyton je pri kraju utakmice udario u vratnicu nakon slobodnog udarca Rode i ostao ležati na travnjaku gdje mu je odmah ukazana liječnička pomoć. Nakon prekida od 15-ak minuta Tyton je iznesen s terena te prebačen u bolnicu na daljnje pretrage.

Inače, PSV je dobro krenuo u utakmicu i u 9. minuti poveo preko Matavža. Domaćini su u nastavku golovima Fledderusa i Nemetha preokrenuli rezultat i uzeli tri boda. PSV je trenutačno četvrti sa 18 bodova, dok je Roda deveta s dva boda manje.