SLAVNI TALIJANSKI KOMENTATOR ZAMALO DOBIO INFARKT ZBOG REBIĆA: / Pogledajte suludu reakciju na gol Vatrenog

Niti ovaj pogodak Rebića nije prošao bez suludo euforične reakcije slavnog talijanskog komentatora

29.6.2020.
12:55

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ponovno je bio strijelac za AC Milan, koji je u 28. kolu talijanske Serie A u nedjelju na San Siru svladao Romu sa 2-0.

Rebić je postigao vodeći pogodak u 76. minuti iz neposredne blizine, ali za to su mu bila potrebna dva pokušaja. Iz igre je izašao dvije minute kasnije, a konačan rezultat postavio je Hakan Calhanoglu (89-pen).

Dakako, niti ovaj pogodak Rebića nije prošao bez suludo euforične reakcije slavnog talijanskog komentatora Tizijana Crudelija. Crudeli je, kao i gotovo svaki put do sada, završio u predinfarktnom stanju zbog gola Rebića...

Rebić je bio strijelac i u prošlom kolu kada je Milan slavio sa 4-1 na gostovanju kod Leccea. Ujedno, Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu sa osam golova.