[VIDEO] SLAVNI KOMENTATOR ZAMALO UMRO NAKON REBIĆEVA GOLA: / Pogledajte infarktnu proslavu i neobično zazivanje Vatrenog

Utakmicu, a posebice Rebićev gol, vrlo je emotivno proživio slavni talijanski televizijski komentator Tiziano Crudeli

5.7.2020.
8:10

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je strijelac za Milan koji je u susretu 30. kola talijanskog prvenstva iznenađujuće kao gost svladao drugoplasirani Lazio s visokih 3-0 (2-0).

Rebić, koji je odigrao drugo poluvrijeme za Milan, postigao je treći pogodak svoje momčadi u 59. minuti. Njega je odlično u domaćem kaznenom prostoru proigrao Bonaventura, a naš je napadač potom rutinski sa 10-ak metara svladao Strakoshu. Bio je to deveti pogodak Rebića u Serie A ove sezone.

Utakmicu, a posebice Rebićev gol, vrlo je emotivno proživio slavni talijanski televizijski komentator i pasionirani navijač Milana, Tiziano Crudeli. Kao i kod gotovo svih pogodaka Milana do sada, Crudeli se veoma uzbudio nakon što je Rebić zabio pa je uslijedila infarktna proslava uz puno vike i emocija, kao i već tradicionalnog, ali neobičnog, zazivanja njegova imena.