Ivan Rakitić igrao je do 67. minute za vodeći sastav španjolskog prvenstva Barcelonu koja je u susretu 30.

8.4.2015.
23:15

Goste je načeo sjajnim udarcem Messi u 33. minuti, koji se 33. ligaškim golom približio najboljem strijelcu Primere Cristianu Ronaldu na tri gola.

U drugom poluvremenu pobjedu domaće momčadi potvrdili su Suarez s dva i Bartra s jednim golom.

Barcelona sada ima 74 boda, dok je Real, koji od 22 sata gostuje kod Rayo Vallecana, drugi sa 67. Almeria je ostala u zoni ispadanja, 18. s 25 bodova, dva manje od 17.

Deportiva koji je na svom Riazoru odigrao samo 1:1 protiv otpisane Cordobe, koja je posljednja sa samo 19 bodova.