[VIDEO] SENZACIONALAN POVRATAK VATRENOG: / Pašalić ušao s klupe i zabio vrlo spretan gol za Atalantu. Nije igrao od studenog lani

31.1.2021.
17:04

Hrvatski reprezentativac, Mario Pašalić. postigao je jedini pogodak za svoju Atalantu u teškom 3:1 porazu protiv Lazija u 20. kolu talijanske Serie A. Hrvat je ušao u igru u 54. minuti umjesto Mirančuka pri rezultatu 2:0 i u 79. minuti zabio je za smanjenje.

Pašalić se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme i natrčao je na loptu koja se odbila od stative te ju spretno pospremio u gol.

No, Lazio je već u 83. minuti povećao vodstvo preko Vedada Muriqija, a ovo je bio prvi Pašalićev nastup još od studenog lani. Pauzirao je zbog ozljede i propustio je 16 utakmica, ali sada se na sjajan način vratio.