[VIDEO] REBIĆ ZABIO NOVI SJAJAN POGODAK: / Zlatan promašio penal, a onda se niotkuda stvorio Vatreni i zakucao u loptu u mrežu

Ovo je ujedno bio drugi Rebićev gol u 13. nastupu ligi ove sezone, ali zato je upisao šest asistencija

30.1.2021.
16:39

U 20. kolu Serie A Milan je u gostima pobijedio Bolognu 2:1.

Hrvatski reprezentativac, Ante Rebić, zabio je za vodstvo Milana, i to za rezultat 1:0.

Milanu je dosuđen jedanaesterac u 26. minuti, a udarac s bijele točke odlučio je izvesti Zlatan Ibrahimović. Šveđanin je dobro pucao, ali mu je udarac skinuo vratar Lukas Skorupski. No, onda se niotkuda stvorio Vatreni i odbijenu loptu je poslao u mrežu.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Nakon toga je priliku s bijele točke dobio i Kessie koji je uspješno zabio za 2:0 u 55. minuti. Bologna je svoj poraz smanjila pred kraj u 88. minuti golom Polija za 2:1.