[VIDEO] RASPAD SISTEMA U GRADSKOM VRTU: / Švicarci zabili još jedan gol, Osijek je na rubu ispadanja iz Europe

Lopta je iz auta stigla do Pululua koji je poslužio kao odlična martinela i odigrao za Stockera koji kroz noge Škorića pogađa za 2:0

17.9.2020.
21:42
Davor Javorovic/PIXSELL

Gradski vrt u Osijeku bio je prazan, no i bolje jer bi na početku utakmice Basela i Osijeka na tribinama zavladalo razočaranje.

Već u 18. minuti poveli su gosti preko svog napadača Arthura Cabrala koji se, zanimljivo, prije desetak dana oporavio od koronavirusa.

[VIDEO] BOLOVAO OD KORONAVIRUSA PA RASTUŽIO OSJEČANE: /

Pogledajte pogodak kojim je Basel poveo u Gradskom vrtu

Nakon njega je u 44. minuti vodstvo gostiju udvostručio Stocker nakon još jedne sjane akcije. Lopta je iz auta stigla do Pululua koji je poslužio kao odlična martinela i odigrao za Stockera koji kroz noge Škorića pogađa za 2:0.