[VIDEO] RAKITIĆ POTEZOM NAKON GOLA BARCELONI POKAZAO KAKAV JE ČOVJEK I SPORTAŠ: / 'Naravno da sam bio sretan, ali...'

Barceloni je ovo prvi poraz u zadnjih sedam utakmica, a u Sevillu su došli s najjačim mogućim sastavom

11.2.2021.
9:08

Nogometaši Seville slavili su u prvoj utakmici polufinala Kupa Kralja na svom stadionu protiv Barcelone s 2:0, a bivšem klubu je zabio i Ivan Rakitić. Rakitić je četiri minute prije kraja pogodio preciznim šutom pod gredu za konačnih 2:0 nakon pogreške braniča Barce Umitija.

Nakon što je pogodio za veliko slavlje Seville Rakitić je pokazao kakav je gospodin i sportaš. Po dobrom starom običaju Rakitić nije proslavio pogodak protiv svog bivšeg kluba u kojem je proveo šest godina. Video pogotka pogledajte OVDJE.

Inače, Rakitić je proteklog ljeta iz Barcelone otišao za pomalo smiješnu cijenu od milijun i pol eura, a ovom je gestom pokazao da još uvijek poštuje svoju bivšu momčad.

"Mislim da svjedočimo najboljoj momčadi Seville u povijesti. Ali nismo još ništa napravili, čeka nas težak posao u Barceloni. Naravno da sam bio sretan, bio je ovo važan gol, ali poštovanje ispred svega", rekao je Rakitić za Cadenu Cope nakon utakmice.

[VIDEO] RAKITIĆ MAJSTORSKIM GOLOM SRUŠIO BARCELONU: /

Pogledajte sjajan potez nekadašnje zvijezde Vatrenih

Barca u najjačem sastavu

Barceloni je ovo prvi poraz u zadnjih sedam utakmica, a u Sevillu su došli s najjačim mogućim sastavom s Leom Mesijem, koji je u 11., 22., 55. i 90. minuti imao velike prilike za pogodak.

U drugom polufinalu Levante će u četvrtak navečer igrati protiv Athletic Bilbaa.

Uzvratne utakmice polufinala održat će se 3. i 4. ožujka.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.