Hrvatski nogometaš Nikica Jelavić opet je bio junak Rangersa, te je s dva pogotka na gostovanju kod St. Johnstonea uvjetovao novu pobjedu aktualnih škotskih prvaka (2:1).

14.1.2012.
16:53

Tom se pobjedom Rangers vratio na vrh ljestvice. Imaju bod više od Celtica (54-53), no Celtic ima i jednu utakmicu manje odigranu.

Jelavić je s ova dva subotnja pogotka povećao i svoju prednost na vrhu ljestvice strijelaca - sada na kontu ima petnaest golova u dosadašnjem dijelu sezone Premiershipa.

Usput, kod St. Johnstonea je Jelavić "spašavao" svog suigrača Bocanegru koji je u 68. minuti postigao autogol za tadašnjih 1:1.

No, deset minuta prije kraja Jelavić je drugi put na utakmici bio precizan, te je donio svom klubu važna tri boda na ovom gostovanju.