[VIDEO] OLMO I EKIPA MOGLI SU SAMO U NEVJERICI PROMATRATI: / Pogledajte kako je Liverpool s dva blitz-gola potopio Leipzig

Momčad Leipziga dobro se držala u prvom dijelu i na poluvrijeme je otišla se rezultatom 0:0

16.2.2021.
22:56

Liverpool je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka uvjerljivo svladao RB Leipzig s 2:0, a golove su zabili Egipćanin Mohamed Salah, te Sadio Mane.

Momčad Leipziga dobro se držala u prvom dijelu i na poluvrijeme je otišla se rezultatom 0:0, ali onda je već u 53. minuti Salah zabio nakon katastrofalne pogreške Marcela Sabitzera koji je umjesto vrataru Peteru Gulacsiju dodao Salahu. Egipćanin nije imao težak posao i doveo je svoju ekipu u vodstvo.

Zatim kod drugog gola, samo pet minuta kasnije, kardinalno griješi Nordi Mukiele koji je dozvolio Maneu da sam izađe pred golmana i postigne gol za 2:0.