Ivica Olić zamijenio je Riberyja u 71. minuti i devet minuta kasnije zabio je peti gol za Bayern u pobjedi protiv HSV-a 5:0 u trećem kolu Bundeslige.

20.8.2011.
20:22

Ivica Olić bio je strijelac posljednjeg gola u 5:0 pobjedi Bayerna nad HSV-om. Zabio je Ola udarcem glavom s dva metra nakon dodavanja Badstubera.

Tom prilikom je ozlijedio kuk jer je na njega pao branič HSV-a. Ukazivana mu je liječnička pomoć, ali nastavio je igrati.

szólj hozzá: Bayern München - Hamburg 5-0

Bio je to prvi prvenstveni gol Olića nakon godinu i pol dana zbog duge stanke zbog ozljede. Danijel Pranjić nije bio ni na Bayernovoj klupi, kao ni Mladen Petrić na klupi Hamburga. Unatoč visokoj pobjedi, moglo bi se 'zakuhati' u Bayernu, jer je trener Jupp Heynckess zabranio ulazak u svlačionicu predsjedniku Uliju Hoenessu! U poluvremenu utakmice sa Zürichom, naime, Hoeness je ušao u svlačionicu i održao govor igračima, a Heynckess je rekao: "Predsjednik kluba nema što u poluvremenu raditi u svlačionici, to je mjesto samo za trenera i igrače."

Ivan Perišić je za Borussiju Dortmund ušao u 71. minuti umjesto Lewandowskog i tako je sudjelovao u domaćoj 2:0 pobjedi protiv Nürnberga.