Nakon što je debitirao za hrvatsku reprezentaciju u prijateljskoj utakmici protiv Francuske, Ivan Perišić odigrao je sjajno u dresu svog Club Bruggea.

11.4.2011.
8:37

Ivan Perišić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu za svoj Club Brugge i to u najvažnijem dijelu sezone.

U doigravanju belgijskog prvenstva, Brugge je protiv Anderlechta poveo golom Geraertsa u 6. minuti, a hrvatski veznjak zabio je za 2:0 iz jedanaesterca u 42. minuti. Bio je to njegov 17. pogodak u ovogodišnjem prvenstvu.

U nastavku su domaći potvrdili pobjedu golom Akpale, kojem je također aisistirao Perišić u 55. minuti. Hrvatski je reprezentativac nagrađen ovacijama za sjajnu partiju kad je pet minuta prije kraja napustio teren zbog taktičke zamjene.

Pobjedom je Perišićev klub došao na diobu trećeg mjesta s Gentom i sada ima 31 bod. Prvi je Genk s 35 bodova, a drugi Andelecht sa 33.