Nogometaši Arsenala nastavili su fantastičan niz u engleskoj Premierligi. Došli su i do osme uzastopne pobjede, slavivši u 32. kolu na gostovanju kod Burnleyja s 1:0.

11.4.2015.
20:24

Jedini je pogodak već u 12. minuti postigao Aaron Ramsey. Domaći su najprije zaustavili udarac Sancheza, potom i Özila, da bi napokon Ramsey smjestio loptu u mrežu i tako, pokazalo se, donio Topnicima pobjedu.

Arsenal je time prvi put nakon 2004. godine ostvario osam ligaških pobjeda zaredom. Približio se time vodećem Chelseaju na četiri boda zaostatka, ali treba istaknuti da je momčad Josea Mourinha odigrala dvije utakmice manje.

Iako su ga mnogi otpisali, Leicester odbija izvjesiti bijelu zastavu. U subotu je čudesnim preokretom u gostima pobijedio West Bromwich Albion s 3:2, iako je do 80. minute gubio 1:2. No, golovima Roberta Hutha (80) i Jamieja Vardyja (90+1) Leicester je došao do važne pobjede.

Na ruku mu idu i porazi Hulla te Sunderlanda. Leicester ima tri boda manje od Hulla, a četiri od Sunderlanda koji su iznad zone ispadanja, ali i utakmicu manje (zaostali susret protiv Chelseaja). Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić bio je na klupi za pričuve Leicestera. U posljednjih pet susreta Kramarić je odigrao samo 80 minuta.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

Iz opasne zone izvlači se Aston Villa koja je svladala Tottenham s 1:0 pogotkom Christiana Bentekea u 35. minuti.