Tottenham je u 21. kolu engleskog prvenstva na svom White Hart Laneu odigrao samo 1:1 protiv Wolverhamptona.

14.1.2012.
17:57

Gosti su poveli preko Fletchera u 22. minuti, a hrvatski reprezentativac donio je Tottenhamu izjednačenje u 51. minuti. Luka je primio jednu loptu na vrhu šesnaesterca s lijeve strane od Garetha Balea i snažnim udarcem pogodio desni kut Hennesseyeva gola.

Bio je to drugi Modrićev pogodak u Premijer ligi ove sezone (jedan je još postigao PAOK-u u Europskoj ligi), a ukupno 15 u dresu Spursa.

Imao je Luka priliku i dvije minute nakon gola, ali njegov je udarac vratar gostiju obranio, a Aaron Lennon nije uspio odbijanac pospremiti u gol.

Od ostalih hrvatskih igrača u dresu Spursa, Niko Kranjčar je cijelu utakmicu odgledao s klupe za pričuve, a Vedran Ćorluka nije bio u kombinacijama trenera Harryja Redknappa.

Remijem je Tottenham ostao na trećem mjestu sa 46 bodova, dva manje od dvojca iz Manchestera.