[VIDEO] MNOGIMA JE PROMAKLA NOVA MODRIĆEVA VELEMAJSTORIJA: / Pogledajte 'sombrero' potez kojim je uništio protivnika

Modrić je odigrao cijeli susret za Real i odigrao je fantastično, a čak je u jednom trenutku izveo i velemajstorsku minijaturu

17.7.2020.
7:25

Nogometaši Real Madrida osvojili su naslov prvaka Španjolske nakon što su u predzadnjem kolu Primere pobijedili u Madridu Villareal s 2-1, uz asistenciju za prvi gol Reala Luke Modrića.

Realu je protiv Villareala bila potrebna pobjeda za naslov, a u 28. minuti Modrić je proigrao Benzemu koji ne griješi za vodstvo. Francuz je iz penala u 77. minuti povećao na 2-0, a prije toga je penal izveo Sergio Ramos i dodao Benzemi, ali je sudac poništio gol zbog utrčavanja igrača gostiju. Ibora (83) je postavio konačan rezultat.

Spanish La Liga soccer match Real Madrid vs Villarreal at Alfredo Di Estefano Stadium, Madrid, July 16, 2020

Luka Modric

La Liga / Cordon Press Cordon Press,Image: 543919259, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Sombrero

Modrić je odigrao cijeli susret za Real i odigrao je fantastično, a čak je u jednom trenutku izveo i velemajstorsku minijaturu kojom je ponizio protivnika. Negdje oko centra štopao je loptu prsima izbacio je malo na stranu i zatim je takozvanim "sombrero" potezom prebacio preko protivnika i nastavio akciju.