[VIDEO] LUKA ZABIO JEDAN OD NAJLJEPŠIH GOLOVA KARIJERE: / Primio je loptu i zakucao dalekometnu bombu s više od 25 metara za TV špice

Luka zabio jedan od najljepših golova karijere u Realu iz Madrida

21.10.2020.
20:12
Screenshot

Nakon potopa Reala iz Madrida na Santiago Bernabeu protiv Šahtara, koji je imao prednost u prvom dijelu 3:0, najbolji hrvatski nogometaš Luka Modrić smanjio je na 1:3.

UŽIVO, 1. KOLO LIGE PRVAKA, REAL – ŠAHTAR: Real ide po veliki preokret; Modrić golčinom probio Ukrajince, Vinicius ušao pa zabio

Marcelo mu dodao, Luka se izborio za poziciju i prostor

U 54. minuti susreta Luka je iskušao svoju sreću s nekih 27 metara i zabio preciznim udarcem koji ulazi uz desnu stativu desnom nogom. Marcelo je asistirao za gol. Kako je akcija izgledala pogledajte - OVDJE.

Pet minuta nakon Kraljevi su smanjili na 2:3. Vilnicius je zabio pogodak. Napravio je sjajan solo prodor i pucao unutar šesnaesterca. Anatolii Trubin nije uspio obraniti šut, a lopta je ušla u donji lijevi kut.