[VIDEO] KRAMARIĆ OPET DOKAZAO KOLIKO JE OPASAN PRED GOLOM: / Nažalost, Vatreni zabio počasni pogodak u velikom debaklu

Kramarić je zabio počasni gol za domaćine u 83. minuti

24.11.2019.
20:15

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je pogodak za Hoffenheim koji je u 12. kolu Bundeslige neočekivano poražen kod kuće od Mainza s 1-5.

Kramarić je zabio počasni gol za domaćine u 83. minuti, a Mainz je na ovoj utakmici zabio čak četiri gola s igračem manje. Gosti su poveli preko Oztunalia (33), ali su u 45. minuti ostali bez isključenoga Bakua. Ipak, gosti iz Mainza su s desetoricom odigrali fantastično drugo poluvrijeme i došli do visoke pobjede golovima Kaderábeka (52ag), Kunde Malonga (62, 90+3) i Boëtiusa (90).

goaljubel Andrej KRAMARIC (1899 Hoffenheim) after goal to the 0-1, jubilation, joy, enthusiasm, action, single image, cut single motif, half figure, half figure. Soccer 1. Bundesliga, 28 matchday, matchday28, FC Augsburg (A) -TSG 1899 Hoffenheim 0-4, at 07.04.2019 in Augsburg / Germany, WWK AREN A. | usage worldwide, Image: 425007965, License: Rights-managed, Restrictions: GERMANY OUT, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AFP

Pogodak Kramarića pogledajte OVDJE.

Visoku pobjedu ostvario je i Augsburg koji je kod kuće s 4-0 slavio protiv Herthe golovima Maxa (17), Córdove (27), Hahna (52) i Niederlechnera (80). Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za Augsburg.