Kakvim golom okrunio dan iz snova!

Do još jedne uvjerljive pobjede došao je Milan. Na San Siru su pobijedili Parmu sa 4:1, a junak večeri bio je 26-godišnji veznjak Antonio Nocerino, koji je zabio tri pogotka.

27.10.2011.
12:06

Nocerino je u talijanskog prvaka stigao ovo ljeto iz Palerma, a na utakmici protiv Parme oduševio je majstorskim potezom u 32. minuti, kojim je povećao vodstvo svoje momčadi na 2:0.

Naime, tada je na 20 metara od vratiju gostiju primirio jednu odbijenu loptu, prevario svojeg čuvara i preciznim udarcem pogodio sam gornji kut Parmina gola.

Za Milan je još zabio Ibrahimović, dok je počasni gol za goste djelo Sebastiana Giovinca.

Argentinski napadač Atalante German Denis imao je u rukama sudbinu milanskog Intera. Na svoju žalost, promašio je jedanaesterac vrijedan pobjede u 88. minuti.

Prethodno je izjednačio za domaće u 43. minuti nakon što je Wesley Sneijder zabio svoj prvi ovosezonski prvenstveni gol za europske prvake iz 2010. godine. Denis je na pet postignutih golova dosad u sezoni.

U derbiju kola Napoli je pobijedio Udinese sa 2:0. Da momčadi Francesca Guidolina prijeti prvi poraz u sezoni bilo je vidljivo već nakon prvih 45 minuta. Sjajnim je poluvolejem na ubacivanje Edinsona Cavanija Napoli u vodstvo doveo Argentinac Ezequiel Lavezzi u 20. minuti, da bi na konačnih 2:0 postavio Maggio u 44.