[VIDEO] JE LI OVO NAJBOLJI MODRIĆEV GOL SVIH VREMENA? / Vjerojatno ste na njega već zaboravili, a bio je spektakularan

S negdje 25 metara primio je loptu, zavaljao je igrača Uniteda i onda s 20-ak metara opalio desnom nogom

5.3.2020.
18:28

Nazabijao se hrvatski reprezentativac Luka Modrić lijepih golova u karijeri, ali UEFA se prisjetila jednog koji bi doista mogao biti najljepši, a ujedno i jedan od najvažnijih. Modrić je baš na današnji dan prije sedam godina zabio gol Manchester Unitedu u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka, a UEFA se odlučila prisjetiti tog Modrićevog remek-djela.

United je tada imao 1:1 iz prvog ogleda s Realom i nadali su se da će na svom terenu proći dalje. Ramos je doveo autogolom Crvene vragove u vodstvo, a onda je sudac Cuneyt Cakir dao bezvezdan crveni karton Naniju i utakmica je praktički bila uništena za domaću momčad. Tadašnji strateg Reala, Jose Mourinho, uveo je u 59. minuti Modrića, a ovaj je nekoliko minuta kasnije zabio jedan od najboljih golova u karijeri.

S negdje 25 metara primio je loptu, zavaljao je igrača Uniteda i onda s 20-ak metara opalio desnom nogom i pogodio u lijevu vratnicu od koje se lopta odbila u mrežu Davida De Geje. Nakon toga je Ronaldo matirao bivši klub i eliminirao iz iz Lige prvaka.