[VIDEO] FANTASTIČNA ASISTENCIJA OLMA U VISOKOJ POBJEDU LEIPZIGA: / Bivši dinamovac iz kornera u trepavicu pogodio Schicka

Donedavni igrač Dinama Dani Olmo za Leipzig je igrao do 69. minute

15.2.2020.
18:47

U 22. kolu Bundeslige Leipzig je dobio Werder sa 3-0 i vratio se privremeno na prvo mjesto. Donedavni igrač Dinama Dani Olmo za Leipzig je igrao do 69. minute i bio je asistent za drugi pogodak. U 39. minuti Olmo je ubacio iz kornera, a Patrik Schick je glavom zatresao mrežu.

Dan ranije nogometaši Borussije iz Dortmunda na svom terenu svladali su Eintracht iz Frankfurta s uvjerljivih 4-0, a ponovno se u strijelce upisao 19-godišnji norveški napadač Erling Haaland, i to mu je deveti gol u šest utakmica za Borussiju. Pogotke za "žuto-crne" postigli su Piszczek (33), Sancho (49), Haaland (54) i Guerreiro (74).