Na službenoj stranici Dinama objavljene su ekskluzivne videosnimke golova i sažetak utakmice finala Hrvatskog kupa u kojoj je hrvatski prvak pobijedio Osijek s 3:1 te potvrdio novu dvostruku krunu.

10.5.2012.
18:25

Junak utakmice protiv Osijeka bio je Ivan Kelava koji je u 85. minuti, kod rezultata 2:1 za Modre minuti obranio jedanaesterac i spasio svoju momčad, ali pogodak modrogwunderkindaMatea Kovačića sigurno je bio najljepši trenutak susreta.

Podsjetimo, Kovačić je u 51. minuti sam prošao pored nekoliko igrača Osijeka te doveo Dinamo u vodstvo. Beqiraj je u 62. minuti povisio na 2:0, ali Osječani su uspjeli smanjiti na 2:1 samo četiri minute poslije. Autogol je zabio Vrsaljko.

Prava drama odvijala se na kraju susreta. U 85. minuti Tonel je skrivio kazneni udarac, a s bijele točkeIvan Kelava je obranio udarac Lukačeviću. Pobjedu Dinama potvrdio je u Luis Ibanez. Pogledajte kako je to izgledalo...