[VIDEO] DOKTORSKI POGODAK LUKE MODRIĆA: / Pogledajte kako je izbacio obranu i pogodio za veliku pobjedu Reala

Zinedine Zidane uvrstio je Modrića u prvi sastav Reala, a igru je napustio u 77. minuti

8.1.2020.
21:50

Valencia i Real Madrid otvorili su završnicu španjolskog Superkupa koji se igra u Saudijskoj Arabiji, a Kraljevski klub odnio je pobjedu 3:1 te tako prošao u finale.

Pogodak za vodstvo od 3:0 zabio je hrvatski kapetan Luka Modrić. Modrić je u 65. minuti primio dodavanje u šesnaestercu, biciklom izbacio obrambenog igrača iz ravnoteže te pogodio vanjskom mrežu Valencije. Inače, to je bio Modrićev treći pogodak u posljednjih devet utakmica za Real Madrid.

Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

Modrić je igru napustio u 77. minuti utakmice.

[VIDEO] TONI KROOS KAO BAKA SLIŠKOVIĆ: /

Pogledajte majstorski pogodak iz kornera Realovog asa

Majstorija Kroosa

Kraljevski klub stigao je u vodstvo već u 15. minuti pogotkom Tonija Kroosa.

Njemački majstor pri izvođenju kornera vidio je da je vratar Valencije Domenech daleko od svoje gol-linije pa je pokušao pucati izravno iz kornera, a njegova felšana lopta ušla je u gol za vodstvo Reala.

Majstorskim potezom podsjetio je Kroos na legendarnog Baku Sliškovića koji je ovakve golove „patentirao“. Pogledajte majstoriju Nijemca OVDJE.

Rezultat je u 39. minuti povisio Isco koji je nakon jednog odbijanca iz voleja pospremio loptu u mrežu. Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

Za Valenciju je poraz ublažio Daniel Parejo iz kaznenog udarca na samom kraju utakmice.

Za finale Španjolskog Superkupa će se u sutrašnjoj utakmici boriti Barcelona i Atletico Madrid.