Liverpool je odigrao pripremnu utakmicu protiv Borussije iz Dortmunda na Anfieldu (4:0), a to je bio debi hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena u dresu Redsa.

10.8.2014.
13:37

Debi nije mogao bolje početi. Nakon 14 minuta Liverpool protiv njemačkog velikana imao je ogromnih 2:0, a u strijelce se upisao Dejan Lovren. Gerrardov korner naš branič je pospremio u mrežu, ali nije i samo to...

Kod prvog gola, Lovren je dodavanjem dugim 20-ak metara uposlio Coutinha, a on iz prve asistirao Sturridgeu za prvi gol slavnog kluba. 'Suarez, tko?', napisao je jedan od navijača Liverpoola na Twitteru. Bolje nije moglo krenuti.

Drugo poluvrijeme jedva je počelo, a Coutinho se i sam upisao u strijelce (3:0), a Henderson je u 61. minuti povisio na ogromnih 4:0.