[VIDEO] BRUTALAN START ANTE REBIĆA ZA IZRAVAN CRVENI KARTON: / Bio je zaslužan za prvi pogodak pa poluvijreme dočekao u svlačionici

29.8.2019.
23:03
PROFIMEDIA

Hrvatski reprezentativci kao da se ovih dana natječu tko će dobiti više izravnih crvenih kartona. Luki Modriću u tom se neobičnom trendu pridružio i ofenzivac Eintrachta Ante Rebić koji je u utakmici protiv Strasbourga već u prvom dijelu morao napustiti teren zbog pregrubog starta.

BIŠĆAN JE NA RUJEVICI OSTAO BEZ EUROPE I BEZ NAJBOLJEG STRIJELCA: /

'Nemam svojim dečkima što zamjeriti, odigrali smo blizu maksimuma'

A utakmica je za njega počela odlično. Njegovo ubacivanje u 26. minuti bilo je sjajno pa ga je pospremio u vlastitu mrežu gostujući stoper Mitrović.

No njegov start na vratara Strasbourga u 44. minuti bio je pregrub za suca Grinfelda koji mu je bez puno razmišljanja pokazao izravni crveni karton. Rebićev prekršaj pogledajte OVDJE.

Gosti bezo sve prosuli

Strasbourg je tek 10-ak minuta izdržao s igračem manje. Njihov Lienard u 55. minuti nakon prekršaja htio se još naguravati pa je i on poslan u svlačionici.

Na kraju EIntracht nije imao pretjeranih problema. Slavili su s 3:0 za siguran prolazak u Europsku ligu.