Raul Mario Ruidiaz Misitich, Peruanac hrvatskog porijekla koji nastupa za vodeću momčad čileanskog prvenstva Univerzidad de Chile, pamtit će 84.

20.3.2012.
15:01

Ruidiaz je ušao u igru u drugom poluvremenu. U 84. minuti majstorski je zabio nakon ubačaja s lijeve strane za pobjedu svog kluba 3:2. Bio je to njegov već šesti pogodak ove sezone u prvenstvu, u kojem je njegova momčad vodeća nakon 8 odigranih kola s 19 bodova.

Pokazalo se da je Ruidiaz puno vještiji u zabijanju golova nego u proslavljanju istih. Kada je krenuo proslaviti 'winner' u subotu, nešto je krenulo po zlu kada je nastojao preskočiti reklamni pano iza gol-crte. Umjesto da je preskočio oglasnu ploču, završio je u njoj, s vrlo bolnim izrazima na licu. Suigrači su mu nastojali pomoći, a vrlo brzo je do njega dotrčala i klupska liječnička služba...