[VIDEO] BIVŠI PRVI HNL TOPNIK SJAJNIM POGOTKOM IZBLAMIRAO JUVENTUS: / Trebali su slaviti naslov prvaka, a onda se ukazao on

Tri kola prije kraja Juventus ima šest bodova prednosti nad Atalantom i sedam nad trećeplasiranim Interom

23.7.2020.
21:30

Nitko nije vjerovao da Udinese može Juventusu odgoditi proslavu naslova prvaka, no lopta je imala večeras druge planove. Domaćini su slavili 2:1 u dramatičnoj završnici i tako su ostavili šampanjac Juventina na ledu, bar do sljedećeg kola.

Očekivano su Juventini dominirali terenom, a svoju su dominaciju okrunili u 42. minuti kad je De Ligt s 20-ak metara sjajno pogodio za vodstvo. Njegov gol možete pogledati OVDJE.

LEGENDARNI VATRENI PRVI PUT OTKRIO ŠTO MU JE REKAO BILIĆ NAKON UTAKMICE ZA HRVATSKU: /

'Bio je kaos i šok, ali je u lijepom sjećanju'

Fantastičan preokret

Počeli su već polako slaviti naslov prvaka, no tad se ukazao Ilija Nestorovski, nekadašnji najbolji strijelac HNL-a. Nestorovski je u padu glavom uspio zahvatiti centaršut Seme u 52. minuti i šokirati goste. Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

Juventus je dotukao u sudačkoj nadoknadi Fofana koji je senzacionalno istrčao kontru te pogodio za pobjedu Udinesea. Njegov gol pogledajte OVDJE.

Tri kola prije kraja Juventus ima šest bodova prednosti nad Atalantom i sedam nad trećeplasiranim Interom. Udinese je ovom pobjedom praktički osigurao ostanak, sada je 15. na ljestvici sa 39 bodova, sedam više od 18. Leccea koji se nalazi u zoni ispadanja.