vrijedna pobjeda / VIDEO Bivši napadač 'modrih' pogodio u mađarskom derbiju i vratio svoju momčad u utrku za naslov

17.12.2018.
8:09
Igor Soban/PIXSELL

Bivši napadač Dinama, Armin Hodžić, koji je ljetos za 2,5 milijuna eura preselio u mađarski MOL Vidi, bio je strijelac u nedjeljnom derbiju prvenstva protiv Ferencvaroša

Hodžić je u 27. minuti pogodio za vodstvo Vidija od 1:0, a bio je to njegov drugi prvenstveni pogodak ove sezone.

Gosti se nisu predavali, pa su deset minuta kasnije stigli do poravnanja preko Petryaka koji je postavio rezultat prvog poluvremena.

U 66. minuti Marko Ščepović je postigao drugi pogodak za MOL Vidi i postavio konačnih 2:1.

Ferencvaroš je prvi na tablici s 39 bodova, dok je MOL Vidi i dalje drugi sa 34 boda, ali je ovom pobjedom ponovo istaknuo svoju kandidaturu za naslov prvaka.