VELIČANSTVENI PREOKRET MANCHESTER CITYJA U PARIZU: / Ove majstorije vrijedi pogledati nekoliko puta

PSG je poveo na početku utakmice pa u razmaku od šest minuta primio dva gola

28.4.2021.
22:46

Nogometaši Manchester Cityja prvu utakmicu polufinala Lige prvaka protiv PSG-a igraju na gostovanju u Parizu.

CITY PREOKRETOM DO SLAVLJA NA PARKU PRINČEVA: /

Mahrez sjajno pogodio iz slobodnjaka, Gueye divljački startao za izravni crveni karton

Susret nije dobro ppočeo za ekipu Pepa Guardiole koja je primila gol u 15. minuti, kada je zabio Marquinhos, a rezultatom 1:0 je završeno prvo poluvrijeme. Više o tome pročitajte OVDJE.

Zbunjeni Navas

City je ušao bolje u drugo poluvrijeme i stigao do izjednačenja u 65. minuti kada je Kevin de Bruyne ubacio, a lopta je pala pored vratara Parižana Keylora Navasa, koji nije najbolje reagirao, i ušla u mrežu. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Samo šest minuta nakon toga Građani su stigli do potpunog preokreta nakon što je Riyad Mahrez majstorski pogodio iz slobodnog udarca s dvadesetak metara.