VELIČANSTVENI KRAMARIĆ SRUŠIO VELIKI BAYERN: / Hrvat postigao fantastičan pogodak o kojem će se još dugo pričati

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igra u sjajnoj formi.

4.4.2017.
20:26
AFP, THOMAS KIENZLE

U petak je u pobjedi nad Herthom zabio dva gola, a u utorak navečer dao je i pobjednički gol na utakmici s Bayernom.

KRAMARIĆEVE GOLOVE ZASJENILA BRUTALNA OZLJEDA: /

Suigrač je vrištao dok mu je liječnik 'namještao' kost

Hoffenheim je u sklopu 27. kola ugostio vodeću momčad prvenstva te je poveo golom hrvatskog asa. Igrala se 21. minuta kada je Kramarić zabio odličan pogodak s malo više od 20 metara. Kako se ispostavilo na kraju on je bio i pobjednički.

Hrvatskom reprezentativcu ovo je treći gol ove sezone izvan 16-erca. Samo je Emil Forsberg za sada na po tom ispred njega s četiri pogotka.

Također, u Bundesligi samo su Robert Lewandowski (14) i Anthony Modeste (9) zabili više golova od Vatrenog (8) u 2017.

Borussia Dortmund slavila je na svom stadionu 3:0 protiv HSV-a. U 13. minuti iz slobodnog udarca zabio je Castro. Rezultat se nije mijenjao sve do 81. minute kada je zabio Kagawa. Aubameyang je u sudačkoj nadoknadi postavio konačan rezultat.

Novi poraz Nike Kovača

Istim rezultatom Werder je kod kuće s 3:0 dobio Schalke. Gebre Selassie je u 24. minuti zabio za vodstvo. U nastavku su pogotke dali Kruse i Eggestein.

Kovačev Eintracht izgubio 1:0 na gostovanju kod Kölna. Jojić u 53. minuti dao jedini gol. Ovo je šesti poraz Eintrachta u posljednjih osam utakmica. U Bundesligi nisu okusili slast pobjede od početka veljače. Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Eintracht.

REZULTATI 27. KOLA:

Borussia D. - Hamburger SV 3-0 (Castro 13, Kagawa 81, Aubameyang 90+2) Koeln - Eintracht F. 1-0 (Jojić 53) Werder - Schalke 04 3-0 (Gebre Selassie 24, Kruse 76-11m, Eggestein 80) Hoffenheim - Bayern 1-0 (Kramarić 21) U srijedu: Borussia M. - Hertha Mainz 05 - RB Leipzig Wolfsburg - Freiburg Augsburg - Ingolstadt Darmstadt - Bayer