U UTROBI LUŽNIKIJA / Vedran Ćorluka 'uhvaćen' s Rusima, evo što je legendarni bivši Vatreni, sad Dalićev pomoćnik, radio s njima

2.9.2021.
8:26

Ruski mediji na društvenim mrežama objavili su zanimljivu fotografiju na kojoj je Dalićev pomoćnik Vedran Ćorluka u ugodnom razgovoru s Rusima, negdje u unutrašnjosti Lužnikija.

REAKCIJE MEDIJA /

Rusima nije jasan Dalićev potez iz drugog poluvremena: 'Bila je to njegova velika pogreška'

9 godina živio u Moskvi

Ćorluka je 9 godina živio u Moskvi i igrao za Lokomotiv, a bio je i kapetan kluba. Stoga, ne čudi što je Vedran iskoristio trenutak, mogućnost da porazgovara sa svojim prijateljima.

Remi Vatrenih

Nogometaši Hrvatske odigrali su u srijedu na stadionu Lužnjiki utakmicu bez pogodaka na gostovanju kod Rusije u Moskvi, u utakmici 4. kola skupine H Europskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022.

Tako su obje utakmice ostale na vrhu ljestvice sa po sedam bodova svaka. Na trećem je mjestu Slovačka sa šest bodova, a po četiri imaju Slovenija, Malta i Cipar.

SKUPINA H Rusija - Hrvatska   0-0 Malta - Cipar 3-0 (Attard 44, 54, Mbong 46) Slovenija - Slovačka 1-1 (Stojanović 42 / Boženik 32)