VATRENIMA STIŽU DVA VELIKA POJAČANJA ZA ŠVEDSKU I PORTUGAL: / 'Danas su im stigli negativni testovi, uputili smo pozive'

11.11.2020.
22:46

U prijateljskom susretu igranom u Istanbulu hrvatska nogometna reprezentacija je odigrala 3:3 protiv Turske.

Bio je to dvoboj u kojem su Turci vodili 1:0 i 2:1, Hrvatska je potom okrenula rezultat u svoju korist, ali je na koncu završilo 3:3.

Turska je povela u 23. minuti golom Cenka Tosuna iz jedanaesterca, izjednačio je Ante Budimir u 32. minuti, no domaćin je do kraja poluvremena zabio još jedan gol, a strijelac je bio Deniz Turuc u 41. minuti.

Hrvatska je vrlo brzo u nastavku okrenula rezultat, za 2:2 zabio je Mario Pašalić u 54. minuti, a samo dvije minute kasnije Josip Brekalo je glavom pogodio za prvo hrvatsko vodstvo na utakmici. Nažalost, u 58. minuti je Cengiz Under pogodio za 3:3.

HRVATSKA JE ODIGRALA DOBRO S REZERVAMA: /

Dobili smo paklenog igrača kakvog dosad nismo imali; No, jedna stvar itekako brine i samog Dalića

Vraćaju se dinamovci

Hrvatsku reprezentaciju u subotu čeka ogled protiv Švedske u Ligi nacija, a nakon toga u utorak na Poljudu igramo posljednju utakmicu Lige nacija protiv Portugala.

Izbornik Dalić rekao je za Novu TV nakon utakmice s Turskom da će se Vatrenima pridružiti Dominik Livaković i Bruno Petković koji su donedavno bili pozitivni na koronavirus.

"Mi smo danas uputili poziv Livakoviću i Petkoviću. Oni su danas dobili test da su negativni. Sutra će se Livaković priključiti u Stockholmu. Ako u ova dva treninga bude dobro, onda će on biti na golu. Očekujem da će biti zdrav", poručio je izbornik.