MAJSTORSKI ODRAĐENO / Vatreni strpao u džep srpskog napadača i oduševio Talijane: 'On je pobjednik balkanske bitke'

Ovom pobjedom Sassuolo je skočio na 10. mjesto ljestvice sa 40 bodova, samo četiri manje od sedmog Juventusa.

16.4.2023.
22:05

Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo u 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Juventusa u susretu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Za jedini pogodak pobrinuo se Defrel u 64. minuti dok je Erlić odlično komandirao obranom koja je zaustavila sve napade velikana iz Torina.

VIJESTI IZ ITALIJE /

Vatreni briljirao u pobjedi svoje momčadi nad Juventusom: Stara dama nastavila negativan niz

Erlić je imao težak zadatak jer je s druge strane bio odličan srpski napadač Dušan Vlahović.

Talijanski Tuttomercato Erlića je uvrstio među najbolje pojedince na terenu i ovako opisao njegov nastup: "Dominantan. Nametnuo se u zračnim duelima s Vlahovićem i dobro je predviđao njegove kretnje. Izašao je kao pobjednik iz teške balkanske bitke." Ovom pobjedom Sassuolo je skočio na 10. mjesto ljestvice s 40 bodova, samo četiri manje od sedmog Juventusa.