TRIBINE SU ERUPTIRALE / Vatreni postao tragičar okršaja s Realom u Madridu. Pogledajte kako je zapucao penal

U prvom poluvremenu utakmice između Reala i Celtica u Madridu dosuđena su čak tri jedanaesterca

2.11.2022.
19:54

Nogometaši Real Madrida poveli su na svom Santiago Bernabeuu  u posljednjem kolu Lige prvaka protiv Celtica u 6. kolu Lige prvaka s 1-0 golom kapetana Vatrenih i Reala u ovoj utakmici Luke Modrića. OVDJE možete vidjeti kako je to izgledalo.

'EL CAPITANOOOO' /

Čudesni Luka Modrić novim golom bacio Santiago Bernabeu u trans: Komentator je vrištao u prijenosu

Ktaljevski klub je ubrzo zabio i drugi gol, u 21. je za 2:0 zabio Rodrygo, ponovno iz jedanaesterca.

Josip Juranović

Celtic je imao savršenu priliku za smanjenje zaostatka u 35. minuti, kada je dosuđen treći jedanaesterac na utakmici, ovaj put za Škote. Najstrožu kaznu je izveo hrvatski reprezentativac Josip Juranović, koji je pucao snažno u desnu stranu gola, no njegov udarac je još boljom obranom zaustavio Realov golman Thibaut Courtois.

Promašeni jedanaesterac možete pogledati OVDJE.