DRAMA DO ZADNJE SEKUNDE / Varaždin do boda u Koprivnici golom u šestoj minuti sudačke nadoknade

Nogometaši Slavena Belupa i Varaždina u prvoj su utakmici 28. kola HNL-a igrali 1-1 (1-0).

7.4.2023.
18:08
Vjeran Zganec Rogulja/Pixsell

Domaće je u vodstvo doveo Ante Crnac (12), a izjednačio je Niko Domjanić (90+6).

'VJERUJEM U MOMČAD' /

Bišćan se vratio u svoj Dinamo: 'Ovaj poziv se nije mogao odbiti. Povezan sam s ovim klubom od kad znam za sebe'

Slaven Belupo je poveo u 12. minuti kada je Hlevnjak uputio oštar prizemni udarac sa 20-ak metara. Vratar gostiju Zelenika uspio je odbiti pokušaj Hlevnjaka, ali na odbijanac je najbrže reagirao Crnac i zatresao mrežu.

Vodstvo Koprivničanaca kojim bi skočili na treće mjesto vrijedilo je sve do posljednje, šeste minute sudačke nadoknade, a onda su Varaždinci uz veliku dozu sreće iz gužve poravnali. Banovec je skakao na jedan od brojnih ubačaja u kazneni prostor domaćih, no promašio je loptu koja je potom pala na pet metara od vrata gdje je antrčao Domjanić i svladao nemoćnog Čovića.

Varaždin je tako sotao četvrti na ljestvici sa 38 bodova, koliko ima i treći Osijek koji u nedjelju gostuje kod Gorice, dok je Slaven Belupo peti sa 37 bodova.

Na čelu je Dinamo sa 60 bodova, drugi Hajduk ima 53.