0-1

Varaždin - Dinamo Zagreb

VARAŽDIN: Zelenika; Nekić, Ba, Tepšić; Jovanov, Duvnjak, Poldrugač, Belcar, Boršić; Mitrovski, Mamić

DINAMO: Zagorac; Ristovski, Theophile-Catherine, Torrente, Pierre-Gabriel; Sučić, Mišić; Cordoba, Baturina, Hoxha; Kulenović

46' U drugo poluvrijeme ide se bez puno promjena, jedino je Dabro zamijenio Jovanova.

45' + 2 Gotovo je prvo poluvrijeme.

45' Dodane su dvije minute sudačke nadoknade.

43' Kulenović i Nekić sudarili su se glavama, utakmica je nakratko zaustavljena kako bi im se ukazala pomoć.

35' GOOOOOL!!!! Juan Cordoba pogađa za vodstvo Plavih - ujedno i njegov prvi pogodak za Dinamo!

33' Dinamo još jednom u prilici za pogodak! Kulenović je primirio jedan ubačaj na pet metara i pucao iz okreta, ali lopta nije završila u golu.

31' Pierre-Gabriel dobio je ćuti karton zbog povlačenja protivnika.

28' Domaćini su ponovno došli u priliku za vodstvo. U trenutku nepažnje, lopta je stigla do Mamića koji je pucao prema golu, no s lakoćom je obranio Zagorac.

20' Evo prve prave prilike za Dinamo; nakon ubačaja iz kornera, Theophile je prema golu pucao glavom, no Zelenika se još jednom našao na pravom mjestu u pravo vrijeme.

11' Dinamo dolazi do svog prvog udarca: Baturina je dodao Sučiću koji je zatim pucao prema golu, no Zelenika je to s lakoćom obranio.

5' Nakon ubačaja iz kornera, Varaždin gotovo dolazi u vodstvo preko Tepšića! Srećom, Zagrepčane je spasila stativa.

4' Plavi u blagoj opasnosti - Torrente je izbacio loptu u korner nakon ubačaja za Poldrugača.

1' Počela je utakmica, Varaždin prvi na lopti, no Dinamo je spretno oduzima.

NIJE DOBRO /

Situacija je gora od očekivane: Real će bez španjolske legende biti cijelu sezonu

U utakmici 9. kola HNL-a Dinamo gostuje kod Varaždina. Plavi će kao trećeplasirana momčad sa 16 bodova tražiti pobjedu i izjednačenje na tablici s trenutno prvoplasiranom Rijekom, dok će Varaždin kao četvrtoplasirana momčad ponovno pokušati sačuvati svoju mrežu.

NAJAVA

Dinamo se nakon povratka Nenada Bjelice na trenersku klupu ponovno podigao i upisao pobjedu protiv Lokomotive (5-1) u hrvatskom prvenstvo te remi protiv Monaca (2-2) Ligi Prvaka. Varaždin je u osam odigranih kola primio svega četiri gola pa će pozitivnu gol razliku tražiti i dalje.

POGLEDAJTE VIDEO: Bivši FIFA-in sudac donio konačni sud o tome je li Dinamo zakinut za penal nad Petkovićem